תשלומים מאובטחים עם פלא-פיי

פלא-פייפלא-פיי, שירות התשלומים המקוונים של ישראל מאפשר לבצע תשלומים מאובטחים ודיסקרטיים באינטרנט, מבלי לחשוף את נתוני כרטיס האשראי למוכר.
בנוסף, פלא-פיי מציע שירות חינמי של תשלומים מהירים באמצעות סיסמא אישית לטלפון הנייד – מבלי למסור את מספר כרטיס האשראי בכל תשלום.

שירותי פלא-פיי ניתנים ללקוחות משלמים- חינם!

להמשך קריאה

אפליקצית חניה – פנגו

פנגו שירות החניה הסלולרית מביא בשורה טובה לנהגים בצורת אפליקציה לאייפון (בקרוב גם לאנדרואיד).
אפליקציית החניה של פנגו מאפשרת הפעלת חניה פשוטה ונוחה בלחיצת כפתור אחת. האפליקציה מזהה את מיקומכם בעזרת ה GPS שבמכשיר ומפעילה חניה בהתאם לתנאי התשלום באזור בו אתם נמצאים.
עם קבלת תזכורת אישית על סיום החניה יש באפשרותכם להאריך את החניה.

להמשך קריאה

NetSwipe – סריקת כרטיס אשראי בעזרת מצלמת רשת

Netswipeאנשים רבים חוששים (עדיין) למסור פרטי כרטיס אשראי לפני תשלום באינטרנט, לרוב מכיוון שהם שמעו על חבר-של-מישהו שגנבו לו את פרטי כרטיס האשראי, או שהם צפו בחדשות המציגות את ההתקדמות הטכנולוגית של חומדי כרטיסי האשראי שלנו.

אתמול הודיע סטארט-אפ אמריקאי בשם Jumio על מוצר חדש בשם: NetSwipe שיכול (לטענתם) לשנות את תחום הרכישות המקוונות. מדובר בטכנולוגיה חדשה המאפשרת לגולש ל"סרוק" את כרטיס האשראי שלו בעזרת מצלמת רשת במקום להקליד את מספרו.

להמשך קריאה

איך משתמשים ב-paypal?

פייפאלפייפאל הוא אחד מאמצעי הסליקה הנפלאים שהומצאו מעולם. והוא נועד להוות אמצעי תשלום בעסקאות שונות, בדרך כלל בינלאומיות. עסקאות אלה מתאפיינות בדרך כלל בסכומים לא גדולים.
לפני המצאת פייפאל היו עסקאות בינלאומיות תלויות אך ורק בהעברות בנקאיות ובבטחונות למיניהן וכל אלה היו כרוכים בעמלות גבוהות וקשיים לא קטנים.

להמשך קריאה