מלונות דן משיקים אתר אינטרנט חדש

רשת מלונות דן, רשת מלונות היוקרה המובילה בישראל, השיקה לאחרונה את אתר האינטרנט הבינלאומי החדש שלה,האתר הושק בשפה האנגלית ובימים הקרובים יתווספו לו גרסאות בשפות צרפתית, רוסית ועברית.

אתר האינטרנט החדש מספק מידע מפורט ותמונות של 14 מלונות היוקרה של רשת מלונות דן ישראל, בנוסף להצעות אטרקטיביות ומבצעים זמינים.
איזור מיוחד באתר מוקדש למועדון נאמני האינטרנט של רשת מלונות דן הנקרא e-dan, הצטרפות כחבר למועדון e-dan הינה קלה ובחינם ומקנה לחברי המועדון את הזכות לצבור נקודות בכל שהות באחד מהמלונות, ולהשתמש בהן לצורך לינה ושירותים חוזרים ברשת המלונות. בנוסף, חברי מועדון e-dan זוכים לקבל הודעה מוקדמת מראש על כל דיל או מבצע מיוחד.

אתר מלונות דן החדש ידידותי לניווט ומאפשר לגולשים לבצע הזמנות אונליין בקלות ובתוך שניות ומספק מספר טלפון חינמי אליו ניתן להתקשר ולקבל תשומת לב אישית מאדם במחלקת ההזמנות של מלונות דן.

בנוסף, אורחים המתכננים אירוע מיוחד בישראל יכולים לדפדף בין עמודי איזור אירועים ופגישות ולמצוא מקום מושלם למפגש של משפחה וחברים ולאירוע בלתי נשכח, הדבר נכון גם לגבי אירועי חברה בהם אלגנטיות, אוכל משובח ושירות מעולה הוא בעל חשיבות עליונה.

האתר כולל גם מידע מעניין על ההיסטוריה של מלון דן ופרטים של מסעדות המלונות, בידור לילדים (הנקראים דנילנד) ומתקני פנאי.

כיוון שכל מלונות דן ממוקמים במקומות נבחרים בכל רחבי הארץ, האתר גם מספק מידע מקיף על אטרקציות מקומיות לתיירים בתוך ומסביב לערים כך שכל עיר בה תבחרו להתאכסן – ירושלים, תל אביב, חיפה, הרצליה, אילת, קיסריה או אשקלון, אתר מלונות דן יוכל להפנות אותך לכל האטרקציות התיירותיות המקומיות באזור.