BuyMe – שוברי מתנה

Buyme - שוברי מתנה אתר BuyMe מקבוצת YNET מציע שירות חדשני וחוויית קנייה פשוטה לרכישת ושליחת שוברי מתנה (Gift-Card) באימייל או ב-SMS, ללא צורך בהגעה לחנות.

באתר ניתן למצוא מגוון עצום של מותגים וחנויות, מסודרים בקטגוריות נוחות להתמצאות כגון: רשתות אופנה, ילדים, פנאי ובילוי, נופש וצימרים, מסעדות, אלקטרוניקה ועוד.

כך ניתן למצוא, למשל, את הדקה ה-90, גם היא בקבוצת YNET, או רשתות האופנה FOX וקסטרו המציעות לגולשי האתר את האפשרות לרכוש שובר מתנה בקלות ובמהירות.

מערכת BuyMe מחוברת ישירות למאות חנויות, רשתות וחנויות ברחבי הארץ ומאפשרת בכל מקום ובכל שעה לגלוש לאתר, לבחור חנות בה תרצו, לטעון כסף לשובר מקוון (Gift-Card), לעצב את השובר, להוסיף ברכה אישית ולשלוח אותו למי שתרצו. ברגע שמתבצעת רכישה – הרשת כבר יודעת.

כל זאת תוך דקות ספורות ובלי לצאת מהבית.

אתם יכולים לבחור אם להדפיס את השובר המעוצב ולתת אותו בעצמכם, או לשלוח אותו ישירות למייל או לסלולרי של מקבל המתנה.

מימוש השובר על-ידי מקבל המתנה הינו מיידי ופשוט במיוחד, בלי כרטיסי פלסטיק או קופונים – מערכת BuyMe מחוברת ישירות לקופות העסק, וכל מה שצריך הוא להציג למוכר את מסך הטלפון הסלולארי או שובר מודפס.

בנוסף, ב-BuyMe אתם יכולים להזמין חברים שלכם לרכוש מתנה משותפת דרך המייל או הפייסבוק, ולהפתיע יחד את בעל השמחה במתנה שווה במיוחד.

חזון החברה נשמע טוב ומבטיח:

"אנחנו מאמינים שבקרוב BuyMe תהפוך לשם גנרי לשוברי מתנה מקוונים, ותשנה את האופן בו אנחנו רוכשים מתנות לאנשים הקרובים אלינו. עבור בעל העסק, יוצרת BuyMe למעשה חנות און-ליין, הזמינה בכל מקום ובכל זמן, גם מחוץ לשעות הפעילות".

אנחנו נשמח להמשיך ולעקוב בכדי לראות את החזון מתממש.