No risk לקנות באינטרנט עם ביקורת

לא אחת ניתן לראות אילו קשיים עומדים בפני גולש שמעוניין לרכוש מכשירי חשמל ואלקטרוניקה איכותיים שיתאימו במדויק לצרכים שלו וישרתו אותו למשך שנים רבות תוך הנאה מושלמת.
החנות האינטרנטית החדשנית No Risk, שהוקמה לאחרונה, מביאה בשורה אמיתית ושינוי חשוב לשוק המכירות באינטרנט וזאת בזכות ביצוע פעולות חשובות ששמות את הגולש במרכז העניינים ומדגישות את טובתו ואת האינטרסים שלו בכל קניה, וכמובן גם לאחריה.

איכות מול כמות

להציג מאות ואלפי מוצרים יכול להיות דבר נחמד עבור כל אתר אינטרנט שיווקי, אך האם לא עדיף ליצור מגוון איכותי שבו כל רכישה תענה על כל דרישה של הגולש. לא צריך להיות גאון גדול בכדי לראות כיצד מוצרים רבים הם בעלי דמיון רב או שהם ממש זהים אחד לשני. ב-No Risk ממקדים את הגולש ומציגים לו רק מוצרים איכותיים שימנעו ממנו בלבול או בזבוז זמן על ניסיונות עקרים כלשהם להבין עד כמה שונה מוצר אחד מזה שמוצג לידו או עד כמה המוצר מתאים לו אישית.

הגולש יודע בדיוק מה הוא קונה

המוטו של No Risk הוא פשוט: לתת לגולש את כל המידע שהוא צריך גם אם הוא אוהב לרדת לפרטים הקטנים ביותר. מחשבים ניידים, מערכות שמע, טלוויזיות, ומסכים מתקדמים, הם מוצרים שהגולש חייב לדעת עליהם הכול בטרם הוא מוציא את מיטב כספו ורוכש אותם. ב-No Risk הגולש יודע בדיוק אלו תכונות יש בכל מוצר משוכלל ואלו נתונים מייחדים אותו. כך הוא בוחר מוצר עם ביצועים מעולים ובנוסף הוא גם חוסך כסף על תשלום מיותר עבור פונקציות שכלל לא תורמות לו.

הצגת המוצר לגולש

להבדיל מחנויות וירטואליות רבות ב-No Risk לא מעתיקים מפרט טכני מסובך ו"יבש" מאתר היצרן או היבואן ומציגים אותו לגולש. כאמור, אלא מציגים את מקסימום הפרטים הרלוונטיים לכל רכישה בכדי שלא להשאיר את הגולש עם שאלות ותהיות. טקסטים מקצועיים שמלווים בהסברים פשוטים ותמונות, יחד עם קבצי וידיאו רלוונטיים, הופכים את המידע לחווייתי.

מקיימים את ההבטחה למוצר

החדשנות של החנות No Risk באה לידי ביטוי בכוח העצום שהגולש מקבל בכל גלישה באתר. ניתן לראות זאת בקלות רבה כשאל המידע הטכני המדויק ואל ההסברים הברורים והמפורטים מצטרפים גם ביקורות כנות ומקצועיות על כל מוצר. ההבטחה למוצר איכותי בזמן שרוכשים ב- No Risk מתקיימת בעזרת סקירות מקצועיות המוצגות ליד המוצרים וע"י חוות דעת כנות ואמינות של לקוחות שכבר רכשו את המוצר ונהנים ממנו.

תוספות מיוחדות לגולש

3 תוספות חשובות הופכות את אתר No Risk לכזה שגולש ירצה לצרף אותו לאתרים המועדפים שלו.

המדריך לצרכנות נבונה – כאן הגולש מוצא מדריכים לזיהוי חנויות אמינות ולא אמינות, השוואת מחירים בצורה חכמה ומדריך ביטול עסקה והחזרת מוצרים.

פורום תמיכה – שירות אינטראקטיבי חשוב שמקשר בין הגולש לחנות ובין לקוחות שונים (זאת מעבר למחלקת שירות לקוחות זמינה ומקצועית). כאן מוצאים תשובה לכל שאלה.

מדריכים מקצועיים – גולש שרוצה להרחיב את השימוש במכשיר מתקדם שרכש יכול למצוא מדריכים קלים להבנה שיסייעו לחבר מחשב נייד לטלוויזיה, וכיו'.

לסיכום,
ב-No Risk הקנייה בטוחה לא רק בזכות רמת אבטחת המידע הגבוהה והמחירים המצוינים, אלא במיוחד בזכות המידע הרב והנוח לעיון שמאפשר רכישה חכמה עבור כל סוג של לקוח.